
Уцінка! Ноутбук дитячий Корівка (українською, алфавіт, цифри, вірші, казка, пісня) PL-721-54
448,53 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: PL-721-54 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Невелика потертість
Інтерактивний навчальний ноутбук допоможе малюкові освоїти алфавіт, цифри, фігури. Також на іграшці є кнопка «екзамен», яка даватиме дитині завдання, за виконання яких у відповідь почує похвалу. Також ноутбук зможе розповісти казку про морських мешканців. Існує кнопка гучності звуку.
Озвучено українською мовою
Функції:
- звук
- пісні
- кнопки з фігурами
- кнопка з цифрами
- кнопка з алфавітом
- кнопка з веселими звуками
- кнопка іспит
Працює від трьох батарейок типу АА (не йдуть у комплекті)
Розмір іграшки: 20*16*26 см
Розмір упаковки: 25,5*20,5*7см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дитячий комп'ютер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 26 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 205 мм |
- Ціна: 448,53 ₴






