
Автокрісло Kinderkraft Comfort Up i-Size Pink (група 1/2/3, від 76 до 150 см, 9-36 кг) Сіро-рожеве
4 988,89 ₴
4 490 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KCCOUP02PNK0000
Автокрісло Kinderkraft Comfort Up i-Size – це надійне автокрісло, що забезпечує безпеку та комфорт протягом тривалого часу. Розроблено для дітей зростом від 76 до 150 см з 9 місяців до 12 років (група 1/2/3, 9-36 кг). Завдяки універсальній установці та широкому діапазону регулювання автокрісло підходить для дітей, що ростуть.

Автокрісло універсальне в установці - воно підходить і для автомобілів без ISOFIX . Завдяки одночасному регулюванню підголівника і ременів (11 положень) ви легко зможете підлаштувати його під дитину, що росте. Маленьким пасажирам сподобається широке глибоке сидіння та знімна модульна вставка для маленьких дітей. Сидіння оснащене 5-точковими ременями з м'якими накладками, які можна легко заховати, коли настане час пристебнути дитину 3-точковим автомобільним ременем.
Особливості автокрісла Kinderkraft Comfort Up i-Size
Kinderkraft Comfort Up i-Size відповідає останньому стандарту для автокрісел R129 i-Size . Воно успішно пройшло всі краш-тести та гарантує безпеку вашого малюка.

Це універсальне автокрісло – установка на 3-точковий ремінь автомобіля дозволяє встановлювати крісло також в автомобілях, що не мають ISOFIX. Це дуже швидко та інтуїтивно зрозуміло. Також є напрямні, які дозволяють правильно натягнути ремінь та пристебнути дитину.

Сидіння Kinderkraft Comfort Up i-Size створено для дітей молодшого та старшого віку. Воно має широке та глибоке сидіння, а модульна вставка, що знімається, забезпечить комфорт для маленьких пасажирів.

Сидіння оснащене системою EASY GROW – завдяки їй можна одночасно регулювати ремені та підголівник (11 положень). Внутрішні лямки мають м'який захист та легко регулюються за розміром дитини. Сидіння також має спеціальні гумові стрічки для утримання ременів, що полегшує посадку дитини. Як тільки дитина досягне необхідного зростання, ви зможете сховати внутрішні ремені, не знімаючи їх із сидіння.

Автокрісло Kinderkraft Comfort Up i-Size забезпечує комфорт під час кожної поїздки – незалежно від того, наскільки вона довга. Комфорт забезпечується повітряним та м'яким матеріалом, а також вентильованою сіткою з боків. Сидіння має знімну оббивку, яку легко чистити.

Технічні дані:
- Розміри (В х Ш х Г): 61,5 – 84 x 44 x 49 см
- Вага автокрісла:6 кг
- Зростання/вага дитини:76-150 см/9-36 кг
- Кріплення: Штатний ремінь автомобіля
Автокрісло Kinderkraft Comfort Up — це відмінне поєднання доступної ціни та високого рівня безпеки, що робить їх популярним вибором серед батьків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічна подушка | Так |
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Система кріплення | Комбінована |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 61.5 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 4 490 ₴







