
Музичний Паровозик-сортер "Hola" (англійське озвучення, піаніно, підсвічування, на батарейці, в коробці) 556
1 132 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 556
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кумедний паровозик навчить дитину читати, вивчити літери, форми та назву фруктів.
Паровозик працює у двох режимах: для вивчення літер, цифр та тварин та в музичному режимі із забавними звуками.
Натиснувши на димар паровоза, іграшка почне їздити по колу, об'їжджаючи перешкоди на своєму шляху. повторне натискання на димар зупинить його. Гра супроводжується веселими мелодіями. Під час руху моргає очима, рухаються руки, світиться різнобарвними вогниками.
Паровозик оснащений багажником, у якому знаходяться 6 видів різнокольорових фігурок фруктів.
Озвучення: англійська мова.
Працює від 3 батарейок 1,5V AA (не входить до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 195 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 16 |
| Довжина | 20 |
| Тип | Транспорт |
| Ширина | 14 |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 1 132 ₴









