
Робот трансформер (перетворюється на транспорт, 25 см, у коробці) 8108Y
800 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8108Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "бойовий Робот" - це космічний робот, що нагадує собою залізного титану, що володіє своїми унікальними характеристиками та технікою бою. Кожен робот має багато точок артикуляції, що дозволяють приймати йому практично будь-яку бойову позу.
Міні-трансформер типу Тобот трансформується у жовтий спорт автомобіль Бамблбі.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 345 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 800 ₴

