
Робот інтерактивний (2 кольори, світло, звук, імітація ходьби, на батарейках, в коробці) 27122
698 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 27122
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот 27122 стане чудовим компаньйоном у всіх стратегічних місіях та відважних пригодах.
Сучасна модель виконана у найкращих традиціях футуристичного стилю.
Функції:
- активує імітацію ходьби разом із звуковими ефектами;
- відтворює звуки стрілянини;
- кругла кнопка на грудях відтворює повторно звуки;
- голова і груди підсвічуються яскравим підсвічуванням.
Модель робота представлена в 2-х кольорах: чорний з червоним підсвічуванням, білий з блакитним.
Робот працює від 3х батарейок типу «АА» - не входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 365 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 698 ₴



