
Робот 28072 дист. керув., стріляє дисками, муз., світло, бат., кор., 31,5-22-16 см.
1 422 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 28072
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот 28072 дист. керув., стріляє дисками, муз., світло, бат., кор., 31,5-22-16 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 310 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 315 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 422 ₴



