
-28%
Робот 27108 дист.кер., ходить, їздить, стріляє диск, муз. (англ.), світло, бат., кор., 21,5-32-16 см
1 391 ₴
1 002 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 27108
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот 27108 дист.кер., ходить, їздить, стріляє диск, муз. (англ.), світло, бат., кор., 21,5-32-16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 002 ₴
