
Набір для експериментів "Силікатні корали" 12132096У Ранок
730 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 12132096У
Спостерігайте за зростанням хімічних «коралів» у пробірках!
Ну що, готові до яскравих хімічних експериментів? Так, справді яскравих! Адже майже за лічені хвилини внаслідок хімічної реакції з крупинок солі, занурених у силікатну основу, починають рости незвичайні яскраві пустотілі трубочки.
Ці неймовірні трубочки дуже схожі на корали, що ростуть у морі. Кожен хімічний "корал" має свою розгалужену форму та колір.
Вперед до неймовірної науки хімія!
Склад набору:
• Силікатний клей
• Сульфат міді
• Сульфат нікелю
• Хлорид заліза
• Хлорид кобальту
• Пробірки
• Шпатель
• Підставку для
• пробірок
• Захисні окуляри
• Захисні рукавички
• Хімічна піпетка
• Склянка
• Покрокова інструкція.
Формат, мм: 185х235х70
Мова видання: українська
Вік: 8-14
коробка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Хімія |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 235 мм |
- Ціна: 730 ₴



