
Трансформер автобот Літак (21см, світло, їздить, на батарейці, в коробці) 222-23B
438 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 222-23B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей Робот трансформер подарує враження вашій дитині на довгий час, окрім можливості перетворюватися на літак, вона також оснащена світловими та звуковими ефектами. Дитина буде в захваті, уявляючи різні сценарії справжніх блокбастерів за участю іграшки робота.
Робот трансформер займе вашу дитину на довгий годинник, завдяки чому ви зможете звільнити час і відпочити, або зайнятися справами по дому
Трансформер розфарбований у біло-сині кольори і чудово виглядатиме на полиці з іграшками, прикрашаючи інтер'єр будь-якої дитячої кімнати.
Характеристики
- Працює від трьох батарейок типу АА (у комплекті батарейки не йдуть);
- Матеріал: пластик;
- Для дітей віком від 3 років;
- Розміри - 21 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 438 ₴



