
Планшет музичний навчальний Limo Toy (вірші, цифри, музика, звук на укр, підсвічування) M 3812
406 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3812
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет музичний навчальний Зоопарк M 3812 стане першим планшетом і буде перехідним етапом у навчанні вашої дитини, від простих ігор до вивчення цифр і букв за допомогою дитячих інтерактивних плакатів та ігрових пристроїв. Навчить вашу дитину концентруватися, допоможе сфокусувати увагу дитини на вивченні музичних інструментів та їх звуків, познайомить із тваринами та їхніми голосами, навчить як розгадувати загадки.
Основні звуки та функції планшета M 3812
- 8 музичних інструментів;
- 12 тварин та птахів;
- 2 пісеньки;
- 12 мелодій;
- 12 віршів.
Планшет музичний навчальний M 3812 виробляється у двох кольорах і озвучений українською мовою. Для роботи планшета потрібні три батареї ААА (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Український, Англійська |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 406 ₴


