
Музичний ксилофон Крокодил “Funny Xylophonist” (3 кульки, молоточок, 6 тонів) RJ6807
671 ₴
476 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: RJ6807
Веселий музичний інструмент "Funny Xylophonist" RJ6807 допоможе Вашому юному музиканту весело провести час та розвинути слух! Ксилофон матиме вигляд славного крокодила, який точно підкорить увагу дитини. Цікавий ігровий функціонал іграшки допоможе малюкові познайомитися з цифрами та літерами, розвиватиме кольорове та звукове сприйняття, логічне мислення та кмітливість.
Особливості:
- милий сучасний дизайн музичного інструменту;
- має вигляд милого крокодила;
- виконаний з приємного матового пластику;
- іграшка є ксилофоном в комплекті з молоточком і трьома різнокольоровими кульками;
- 6 металевих тонів;
- клавіші, що активують приємне звучання ксилофона;
- гра "стукачка", яка розвиває спритність та уважність;
- рифлений кольоровий молоточок.
Комплектація:
- ксилофон;
- молоточок;
- 3 кульки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Ксилофон, металофон |
- Ціна: 476 ₴




