
Візок дитячий для супермаркету (22 предмети, продукти) 16898
589 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 16898
А пограємо Магазин! Дівчата просто люблять цю сюжетно-рольову гру, що дозволяє відчути себе дорослою та самостійною. Юна господиня з великим задоволенням вибиратиме продукти для дому та розраховуватиметься на касі.
Іграшковий візок є точною копією справжнього а, який можна зустріти в кожному супермаркеті: зручна ручка, додаткова поличка для сумок і пакетів і колеса, що легко котяться. У іграшковий комплект також входить комплект продуктів, якими можна заповнити візок.
Особливості:
- продуктовий візок легко збірної конструкції;
- зручна ручка та колеса;
- виконаний у яскравій кольоровій гамі;
– набір продуктів для цікавішої гри;
- розміри візка – 36х19х43 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 22 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 589 ₴

