
М'який інтерактивний Собачка LIMO TOY (на повідку, плюш, звук, 2 види, рухає хвостом) M 5841 I UA
1 002 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5841 I UA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця мила плюшева собачка LIMO TOY принесе малюкові безліч позитивних емоцій! Управління іграшкою здійснюється за допомогою повідця, що йде в комплекті.
Пісик активно реагує на дотики та виконує команди:
- вміє ходити,
- гавкати,
- виляти хвостиком.
Модель оснащена звуковим супроводом, що надає грі реалістичності. Виріб виготовлений із безпечних, приємних на дотик матеріалів.
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, логіки, вчить любові до тварин.
Габарити упаковки: 30-27-15см
Собачка: 25 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 1 002 ₴
