
Дитячий телефон WinFun (запис голосу, музика, звуки тварин) 0740-NL
554 ₴
393 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 0740-NL
Розвиваючий телефон від лідера розвиваючих іграшок WinFun. Розвиває слух, пам'ять, мовлення.
Натискаючи на кнопки ваша дитина чутиме різні мелодії та звуки. Запам'ятовувати сподобалося і таким чином розвивати увагу та пам'ять. За допомогою функцій запису та відтворення ви зможете внести в іграшку слова для навчання дитини, а потім і вона сама зможе записувати себе, отримуючи велике задоволення від процесу.
Продукція торгової марки WinFun відрізняється високою якістю матеріалів та різноманітністю моделей розвиваючих іграшок. Над створенням кожної іграшки працює низка професіоналів: від розробника моделі до психолога. Кожна іграшка спрямована на розвиток певних навичок та умінь.
Особливості:
- Тип: іграшка
- Вік: від року
- Матеріал: пластик
- Живлення: батареї
- Музичні ефекти
- Запис голосу
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір коробки: 22х16х5, 5 см
- Колір: різні кольори
- Виробник: Win Fun
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 55 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 22 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 393 ₴
