
Робот на радіокеруванні (22 см, звук, світло, їздить, 2 кольори, в коробці) 8820
719 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8820
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 8820 Іграшка може з'явитися у двох видах. Робот також комплектується зброєю, за допомогою якої він боротиметься з ворогами. Трансформація відбувається за кілька кроків. Дитина з легкістю змінюватиме хід гри, тренуючи свою уяву та розширюючи фантазію. Така захоплююча іграшка обов'язково сподобається будь-якому хлопчику, а в ході гри з нею він тренуватиме лише найпозитивніші навички.
Особливості:
- їде вперед і назад.
- розвороти вліво та вправо.
- звуки трансформації та пострілів.
- підсвічування рук та голови.
• Розміри іграшки: 17 х 7 х 22 см.
• Матеріал: пластик.
• Відповідає вимогам безпеки продукції.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 719 ₴

