
Настільний повітряний хокей (дерев'яний, шкала ведення рахунку, в коробці) 2493
1 116 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2493
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряний хокей – це відмінне проведення часу для всієї родини. Дітям вона допоможе розвинути моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність, координацію рухів, а дорослим принесе масу задоволення та легку ностальгію про дитинство.
Дитячий повітряний хокей - відмінна розвага для дітей. Тепер не потрібно йти в ігрові центи, щоб пограти в повітряний хокей, його можна поставити в будь-якій кімнаті і він не займе багато місця.
Правила гранично прості: шайбу у ворота противника загнати якнайбільше разів.
В комплекті:
- ігровий стіл
- 2 біти
- 2 шайби
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 1 116 ₴
