
-29%
Будівельний набір Kids hits (дерев'яний, 7 елементів) KH20/015
693 ₴
492 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KH20/015
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яка гра може бути більш захоплюючою для малюка, ніж просто тягнути та штовхати барвистий транспортний засіб? – Гра з будівельним набором, який включає в себе функціональний будівельний кран з колесами, що легко обертаються, і робочою стрілою! Цей дерев'яний ігровий набір включає яскраві кольорові блоки для будівництва вежі і милу фігурку свині! Іграшка пропонує широкий спектр занять для дитини: будівництво, проектування та рольові ігри різних ситуацій з будівельною машиною, кожен малюк буде спонукати вивчати алфавіт, кольори та рахунок до 4. Ця творча гра покращує розвиток логічних та розумових навичок, а також покращує дрібну та велику моторику. Грайте, навчайтеся та отримуйте задоволення!
Особливості:
- 7 елементів
- Легко обертові колеса
- Робоча споруда
- Фарби на водній основі, 100% екологічні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 492 ₴




