
Рюкзак шкільний дитячий (2 вида, 1 відділення) С 62515
526 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 62515
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзаки – справжня знахідка для прогулянок, дитячого садка чи поїздки! У рюкзачку є одне основне відділення на блискавці, кишеня зовнішня на блискавці і дві бічні кишені з сіткою, для поїльника.
За допомогою такого рюкзака легко розфарбувати життя дитини яскравими фарбами.
Характеристики:
- Розмір: висота 30 см*, ширина 23 см*, глибина 10 см.
- Вага: 250 г
- Матеріал верху: 100% неопрен.
- Матеріал підкладки: спандекс
- Особливості: регульовані лямки, водонепроникний, бічні кишені, спинка, що вентилюється.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 526 ₴

