
Рюкзак дитячий з набір канцелярії Єдиноріг (блокнот, ручка, брелок, аксесуари) T413
788 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: T413
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак Єдиноріг T413 порадує Вашу дитину сучасним дизайном та комфортним використанням. Рюкзакчок з м'якою спинкою обшитий матеріалом, що дихає, як і регульовані ручки, його зручно носити, а циркуляція повітря дозволяє комфортно використовувати аксесуар у будь-яку пору року. Основа пофарбована в яскраво-рожевий колір. Лицьова сторона прикрашена об'ємним малюнком, який розташовується на твердій основі.
Основні характеристики:
- м'яка спинка з матеріалом, що дихає;
- широкі регульовані лямки. Внутрішній бік лямок з дихаючого матеріалу;
- 3D малюнок;
- м'яка ручка;
- 1 відділенням;
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 788 ₴

