
Шкільна текстильна сумка Kite Hot Wheels (1 відділення, A4) HW24-589
543 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HW24-589
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільна сумка-портфель Kite HW24-589 виконана із міцного поліестеру. Легка та компактна модель, незамінна для уроків мистецтва, дизайну, а також – для творчих гуртків. В ній дуже зручно носити альбоми та аркуші для малювання, кольоровий папір та інші матеріали формату А4.
Сумка-портфель відмінно тримає форму, щоб малюнки не м'ялися. Адже для кожної дитини важливо, щоб усі її шедеври зберігалися дбайливо та акуратно.
Ефектний дизайн приверне увагу школярів. Стильну сумочку так і хочеться якнайшвидше взяти із собою на заняття.
Особливості:
- формат А4+ (розмір 34х27х7 см): універсальний, підходить для багатьох стандартних зошитів для малювання, воркбуків та матеріалів для творчості;
- містить 1 об'ємне відділення на блискавці та 1 внутрішню кишеню;
- міцні текстильні ручки;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- застібка-блискавка з двома бігунками – можна відкривати та закривати в будь-який бік;
- ліцензія Hot Wheels – ефектний дизайн підніматиме настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 543 ₴






