
Іграшка робот-трансформер (2 іграшки, в коробці) D 556-1
447 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: D 556-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий набір для хлопчиків, які обожнюють все, що пов'язане з героями-роботами. Він включає 2 іграшки: героя і динозавра. Ця парочка стане перлиною колекції роботів і дозволить створити нові тематичні сюжети.
Особливості: - набір включає іграшки: героя і динозавра; - іграшки мають кольорове забарвлення; - виготовлений із міцного первинного пластику. * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 447 ₴
