
Плакат розвиваючий Алфавіт Vladi Toys (55 магнітів, магнітний, українською мовою) VT5555-05
470 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: VT5555-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вивчаємо алфавіт разом із яскравими магнітами! Що робити? Перед початком гри рекомендуємо повісити ігрову основу на стінку за допомогою спеціальної ручки .
Розгляньте разом із малюком фігурні магнітики з літерами. Розкажіть, як називається кожна літера. Потім розгляньте прямокутні магніти. На кожному магніті зображено букву, а також написано слово, що починається на цю букву. Прочитайте разом усі слова.
Коли дитина запам'ятає літери, можна складати слова за допомогою магнітних літер. Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять та дрібну моторику.
Характеристики:
- включає ігрову основу та 55 магнітів;
- вік: 4-7 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 490 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 6 мм |
- Ціна: 470 ₴
