
Робот музична Людина-павук (2 кольори, музика, підсвітка, рухається) ZR 156-2
399 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZR 156-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий і кумедний герой танцює, їздить у різних напрямках, а весела та динамічна музика сподобається будь-якому меломану. Очі, кнопка на грудях і черевички іграшки підсвічуються різними кольорами. У комплекті є паучні лапи, які можна прикріпити до роботи.
Особливості:
- виготовлений як популярний герой;
- яскрава підсвітка;
- динамічна музика;
- працює від 3 батарейок типу "АА" (не додаються);
— у комплекті лапи, які можна прикріпити до іграшки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 399 ₴

