
Уцінка! Дитячий стільчик для годування великий ТМ "Мася" №1211 "Троянди" Рожевий
727,28 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: №1211 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Немає заводської упаковки
Дитячий дерев'яний стільчик для годування великий.
Виріб виконаний із дерева. Стільниця ламінована, світла, широка.
Спинка велика.
Трансформується в маленький стіл-стульчик.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Опори стільчика | ніжки |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 970 мм |
| Вага стільчика | 8 кг |
- Ціна: 727,28 ₴

