
Цифри-трансформери (5 цифр, 4 математичні знаки, в коробці) 727-4
561 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 727-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магія цифр набагато ближче, ніж ви могли собі уявити! Як тільки всі елементи набору поєднуються один з одним, перед вами постане приголомшлива краса робот.
Однак кожна деталь – це також маленький трансформер, який легким рухом руки перетворюється на транспортний засіб, динозавра чи футуристичну зброю. Вперед до нових неймовірно захоплюючих пригод!
Особливості:
- висота зібраного робота: 9,3х17,8 см;
- цифри від 6 до 0;
- 4 математичні знаки;
- всі математичні елементи трансформуються в транспорт або інші ігрові фігурки;
– всі деталі виготовлені з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 561 ₴


