
Музична іграшка Равлик (2 різновиди, проєктор, підсвітка, пісня, рухається) WToys 40641
471 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 40641
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраве равлика шукає втраченого друга, зображення якого збережене в її проєкторі. Дотримуючись стежок, безкраїх крисів, берегів гірських річок, які вирують, у пошуках товариша, вона потрапляє в гості до малюків, щоб подарувати їм крапельку своєї магії.
Особливості:
-
музична іграшка має цікавий дизайн у формі равлика з прозорою раковиною;
-
колесо вільного ходу забезпечує автоматичний рух іграшки;
-
равлик змінює напрямок руху, стикаючись із перешкодою;
-
проєкція зображення тварини;
-
яскраве підсвічування корпусу кольоровим світлом;
-
під час руху іграшки шестерні обертаються;
-
співає веселу пісню українською мовою;
-
ефекти працюють від 3 батарейок типу "АА" (не додаються).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wow Toys |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Тварина |
| Мови | Український |
- Ціна: 471 ₴


