
Ігровий набір диких тварин (12шт у наборі) PL-721-01
360 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: PL-721-01 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір пластикових тварин «Світ тварин»
У комплекті:
- 12 фігурок
Упаковка: коробка 30*84, 5*4см
Набір знайомить дітей з екзотичними тваринами, такими як лев, тигр, жираф та інші. Для дитини дуже важливо пізнавати навколишній світ, а з такими фігурками це зробити набагато простіше.
Іграшки допоможуть малюкові розвинути дрібну моторику, візуальне сприйняття та розширити свій кругозір. Фігурки тварин виготовлені з безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 845 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 360 ₴

