
М'яка інтерактивна іграшка Кролик (перенесення, аксесуари, в коробці) RA001-5
990 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: RA001-5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна м'яка іграшка Кролик. Цей чудовий кролик стане чудовим подарунком для дитини, яка давно мріє про домашнього вихованця. Звірятко стрибає вперед, а потім починає ворушити носиком і вушками і дзвінко пищати. Іграшка виконана з м'якого приємного матеріалу. Очі та носик зроблені з якісного та безпечного пластику.
В комплект :
- кролик
- перенесення
- миска
- морквина
Функції :
- ходить
- ворушить носиком та вушками
- пищить
Батарейка 2 шт. типу АА в комплект не входять
Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 17 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
- Ціна: 990 ₴

