
-29%
Іграшка дерев'яна логічна (викрутка, шестигранні ключі, гайкові ключі) C 35581
433 ₴
308 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 35581
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплююча дерев'яна іграшка подарує дітям практичні навички використання викрутки, допоможе покращити дрібну моторику під час гри. Яскраві кольори динозаврика та цікавий функціонал у своєму відмінному поєднанні швидко привернуть увагу малюка. Іграшка дозволяє закручувати та відкручувати болти , що принесе дитині багато веселощів.
Особливості :
-
іграшка виконана у вигляді динозавра;
-
виготовлена з якісної деревини;
-
містить викрутку, два шестигранні ключі, гайковий ключ;
-
відмінно підійде для розвитку дрібної моторики.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 20 мм |
- Ціна: 308 ₴

