
-29%
Розвиваючий поїзд Domino Train (звук, автоматичне викладання цегли, аксесуари) YXY 955-6 A
637 ₴
452 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: YXY 955-6 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Можливо, кожен пробував виставити кісточки для гри в доміно в акуратну строчку, а потім злегка штовхнути крайню плитку, щоб спровокувати ланцюгову реакцію, в якій впадуть усі кісточки. З цим набором ви піднімете цю гру на абсолютно новий рівень!
Іграшка виконана у вигляді яскравого поїзда , який залишає за собою трасу з кісточок для доміно . Завдяки цій іграшці ви зможете навіть викладати складні візерунки з доміно та спостерігати за ланцюговою реакцією між ними, тому що викладання тепер займе мінімум часу з таким корисним гаджетом. Поїзд також підсвічується та видає звуки роботи справжнього тепловоза.
Особливості :
- розміри поїзда: 16х7х11 см;
- поїзд вміє викладати ряди з доміно;
- у комплекті з поїздом йде 100 доміно різних кольорів;
- поїзд працює від двох батарейок типу "АА" (не включені до набору);
- потяг підсвічується та видає записану аудіодоріжку роботи справжнього тепловоза;
- поїзд має гумове покриття на колесах для кращого зчеплення з дорогою;
- управління напрямом руху поїзда здійснюється поворотом його труби в потрібну сторону.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Поїзд |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 452 ₴


