
Електромобіль джип Jeep (пульт 2,4G, 2 мотори 40W, аккум.12V7AH, EVA, світло, музика) M 5103EBLR-4 Синій
8 609 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5103EBLR-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль джип M 5103EBLR, м'яке сидіння - виконаний у вигляді джипа, має великі EVA колеса, які гарантують плавний рух по будь-якій поверхні. Шкіряне сидіння роблять подорож максимально комфортною для дитини.
Дитячий електромобіль M 5103EBLR має два мотори, що забезпечує досить високу швидкість та хорошу прохідність. Великий акумулятор дозволяє довго насолоджуватися грою, не переймаючись зарядом. Індикатор заряду батареї допоможе вчасно зрозуміти, коли час підзарядити машину.
Дитячий електромобіль M 5103EBLR має кнопку старту та педаль газу, які роблять керування машиною простим та захоплюючим. Світлові та звукові ефекти, включаючи музику та світло фар, додають реалізму та веселощів у ігровий процес.
- Два мотори 2х40W / 12V
- Акумулятор 12V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 8-10 годин
- Заряджання 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Плавний старт у звичайному режимі
- Максимальна швидкість - до 5 км/год
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB-роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження - до 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Амортизатор, Світлові ефекти |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 609 ₴
