
Дерев'яна гра Vladi Toys "Кольори та форми" (8 фігур, 12 карток, в коробці) ZB 2001-01
617 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZB 2001-01 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яка форма зірки? А якого кольору метелик? Граємо з дерев'яними фігурками в мішечку та вивчаємо форми та кольори.
]]>
Що робити? Виберіть картку та уважно її розгляньте. Що на ній зображено? Які це форми? А якого кольору? Знайдіть потрібну фігурку в мішечку навпомацки і покладіть зверху на карту.
Особливості іграшки: фігурки Vladi Toys виготовлені з натурального дерева та вкриті безпечними та якісними фарбами. З турботою про дітей!
Граємо та тренуємо: дрібну моторику, пам'ять, посидючість та логічне мислення.
Комплектація: 8 фігур, 12 карток, мішечок.
Вік: 2-4 роки.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 20 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Розвивальні картки |
- Ціна: 617 ₴



