
-27%
Музичний дитячий сортер "Теремок" (звукові та світлові ефекти, на батарейках, у коробці) KD3602
1 786 ₴
1 304 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KD3602
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний дитячий сортер "Теремок" - це багатофункціональна розвиваюча музична іграшка зі звуковими та світловими ефектами.
Музична іграшка KD3602 сприяє розвитку у дитини мови, уваги, логічного мислення, музичного слуху та моторики рук.
З одного боку будиночка знаходиться сортер, граючи, дитина зможе запам'ятовувати назви та форми геометричних фігур, а також зможе вивчити кольори.
Характеристики:
Вікова категорія: 1+
Наявність звукових та світлових ефектів.
Матеріал: пластик
Іграшка працює від батарейок типу АА
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 31х32х24,5 см
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 245 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Основні | |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 1 304 ₴

