
Квадрокоптер на радіокеруванні дитячий Skytech (пульт управління, вбудована камера, 6-осьовий гіроскоп) M62R
1 627 ₴
1 188 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M62R
Коли душа просить екстриму та нових вражень, варто придивитися до крутого квадрокоптера Skytech , який точно переверне уявлення дітей про радіокеровані іграшки.
Стильна, швидка та маневрена чотирикрила "пташка" покаже улюблену місцевість із висоти пташиного польоту! Насправді цікаве видовище!
Skytech M62R - міні-квадрокоптер, має стильний дизайн і підходить для польотів у приміщенні та на відкритому повітрі в будь-яку погоду, як сонячну, так і дощову.
Корпус моделі виконаний з легкого та міцного пластику, надійно захищає електроніку від будь-яких зовнішніх впливів.
Квадрокоптер оснащений 1,3-мегапіксельною відеокамерою.
Вбудована 1,3-мегапіксельна камера та 6-осьовий стабілізуючий гіроскоп
Вищий пілотаж та фліп з одним натисканням кнопки 30-40 метрів
Акумулятор: 350 мАч
Час польоту: 8 – 9 хвилин
Радіус дії: До 40 м
Розміри: 24.5*16*11
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skytech |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Радіус дії | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 9 хв |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 1 188 ₴
