
-29%
М'яка інтерактивна іграшка "Папуга" (повтор голосу, на батарейках, у пакеті) C41808
631 ₴
448 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C41808
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівний папуга захопить будь-яку дитину і навіть дорослу.
Іграшка може записувати будь-які звуки та фрази та відтворювати їх мультяшним голосом.
Папуга, що говорить, даруватиме радість і через тиждень, і через два.
Коли до вас додому нагрянуть гості, то кумедне звірятко стане справжньою знахідкою. Підключіть фантазію та влаштуйте розіграш для друзів.
Особливості:
- папуга має дуже м'який і приємний на дотик матеріал;
- повторює голос;
- даний вихованець розвине у дитини почуття відповідальності, навчить дбати про тварин, а також надихне на розігрування захоплюючих сюжетів.
- Батарейки 3 шт. типу ААА у комплект не входять
- Розмір іграшки: 23*12*10 см
- Упаковка: пакет
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Довжина | 12 см |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 448 ₴
