
Ігровий набір мішені "Paw Patrol" (намет-мішень, 6 мішечків, 4 кілочки для кріплення) LM1016
1 034 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LM1016
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча спортивна гра, в яку можна грати не лише вдома, а й на природі. У наборі є 4 кілочки, які утримуватимуть намет від вітру.
Двосторонній намет-мішень має різну кількість отворів, що допоможе урізноманітнити правила гри. Суть гри – потрапити якнайбільше разів на мету.
Така гра допоможе весело провести час із батьками чи друзями, влаштує змагання між командами та просто залишати мішечки на влучність.
В комплекті:
- Намет-мішень
- 6 мішечків
- 4 кілочки для кріплення
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 24*5*24см
Розмір іграшки: 49*32*56 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 1 034 ₴



