
-28%
Дитячий Набір для експериментів Ранок "Ветеринар" 10114167У
974 ₴
702 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 10114167У
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мрієш про домашнього улюбленця чи вже його маєш? Тоді тобі просто треба навчитися дбати про нього. Що робити, коли він захворів? До кого звертатись?
https://youtu.be/3kLaxspRXhE
Як допомогти улюбленцю, якщо він пошкодив лапку? Не хвилюйся! Разом із набором "Ветеринар" ти станеш справжнім рятівником для тварин!
- Формат, мм: 320х50х230
- Рік видання: 2023
- Мова видання: українська
- Вік: 5+
- Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Біологічний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 702 ₴
