
-24%
Каталка-толокар з батьківською ручкою (музика, світло, USB, bluetooth) Джип Bambi M 5731EL-12 Світло-блакитний
3 615 ₴
2 747 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 5731EL-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар з батьківською ручкою Джип Bambi M 5731 - створена справжній позашляховик, машина має великі колеса, які відмінно підходять для їзди нашими дорогами, дана модель обладнана батьківською ручкою, що дозволяє катати на машині малюків.
Каталка-толокар виготовлена із турботою про комфорт та безпеку дитини, від падіння малюка захистить страхувальний бампер встановлений навколо сидіння, ноги можна ставити на бічні підставки, іграшка має міцний пластиковий корпус, тому може витримувати великі навантаження.
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 90.5 см |
| Довжина | 74 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 2 747 ₴
