
Трансформер "Dinosaurs" (яскравий колір, в коробці) 323-7
656 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 323-7
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка трансформер Dinosaurs – не тільки розважає дитину, а й розвиває логіку та мислення.
Потрібно з робота зібрати транспорт, і навпаки.
Іграшка виконана з міцного пластику і має яскраві кольори.
Такі ігри сприяють розвитку уяви та вмінню виконувати різні ролі, а трансформація допоможе покращити дрібну моторику та логічне мислення.
- Розмір іграшки: 19*8*7,5 см
- Розмір коробки: 25*20*8,5 см
- Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 75 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 656 ₴



