
Дитячий електромобіль Audi (пульт 2,4G, 2мотори 30W, 1аккум12V10A, колеса EVA, MP3, USB) M 5012EBLR-4 Синій
8 331 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5012EBLR-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двомісний електромобіль M 5012 Audi — комплектується пультом дистанційного керування, який дасть змогу батькам катати малюків, досвідченіші користувачі можуть керувати авто самостійно, така іграшка зможе стати прекрасним подарунком для вашої дитини.
Дитячий електромобіль M 5012 поєднує в собі чудову якість, гарний і реалістичний дизайн, а також комфорт і функціональність, іграшка вражає своєю красою й зовні схожа на справжній Audi.
Дитячий електромобіль M 5012 обладнаний двома потужними моторами, що працюють від акумуляторів, в машини можуть відчинятися обидві двері, а також світяться фари, під час прогулянки дитина може слухати улюблену музику в цьому допоможе вбудований плеєр.
| Артикул | M 5012 | |
| Бренд | БЕЗ БРЕНДА/ Audi TT RS | |
| Тип | машина | |
| Розміри товару | довжина | 102 см |
| ширина по дзеркалах/на колесах | 60см/54см | |
| висота | 44 см | |
| вага | 11,8кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 27 см | |
| Допустимість навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | 3-8 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*30W / RPM15000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V10Ah |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V / 1000mA |
| Час заряджання | 8-12ч | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 2,5-3,5 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Ручка газа | - | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Свет | Фари | Передні + задні |
| Підсвітка | - | |
| Кнопка вмик/вимкнення світла | - | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | на кермі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Керування | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(приложение) | - | |
| Рух уперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | Кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 2-точковий | |
| Матеріал | эко-кожа | |
| Ширина посадкового місця | 36 см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 21см /17см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 21см /17см | |
| Простий монтаж | - | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Доп.Функції | Двері відкр. | убік |
| Демо-режим | - | |
| Род. ручка | - | |
| Доп. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Доп.елементи | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 14,5кг / 103-54-27см |
| Кількість шарів | 7 | |
| Наявність кольорового постера | + | |
| Колір картону | коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 8 годин |
- Ціна: 8 331 ₴







