
-26%
Килимок для розвитку (м'які бортики, дуга з підвісними іграшками, в коробці) BY-A 185
2 094 ₴
1 549 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: BY-A 185
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для розвитку стане затишним місцем для малюка та допоможе у розвитку всіх органів чуття.
- Килимок доповнений м'якими бортами.
- Дуги - з підвісними іграшками.
- Іграшки можна зняти та грати окремо.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 67 см × 12 см × 57 см
Розмір іграшки: 55 см × 80 см × 80 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 570 мм |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 549 ₴
