
М'яка інтерактивна іграшка «Нічник» (мікс видів, розмір 24см, на батарейках, з проектором, у коробці) 2124-4
1 116 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2124-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний м'який нічник представлений у безлічі видів, щоб кожна дитина змогла вибрати йому до душі. Іграшка виконана з м'якого, приємного на дотик матеріалу, щоб малюк міг брати її з собою в ліжко. Нічник дуже простий в управлінні, він має лише дві кнопки, перша – змінює колір проекції, друга – починає обертати проекцію. Таймер автоматично вимикає іграшку через 20 хвилин.
Така іграшка допоможе дитині впоратися зі страхом темряви та навчить самостійно засипати.
Функції:
- проекція зоряного неба
- таймер (20 хвилин)
- 6 кольорів проекції
- Світло
Батарейки 3 шт. типу ААА в комплект не входять
Мікс видів
Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 24 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 116 ₴
