
-19%
Електромобіль джип Mercedes (4 мотори по 25W, 12V10AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 5028EBLR-1 Білий
11 693 ₴
9 472 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 5028EBLR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль джип Mercedes Bambi M 5028EBLR - підкорить дитину не лише своєю красою, але також якістю, комфортом та функціональністю, це красива та реалістична модель, створена легендарним позашляховиком Mercedes-Benz.
Дитячий електромобіль обладнаний чотирма моторами та акумулятором великої ємності, який дозволить дитині кататися без підзарядки довгий час, джип має великі EVA колеса, що забезпечують м'яку та комфортну їзду навіть по поганій дорозі. ;
Дитячий електромобіль має вбудовану магнітолу на якій дитина зможе слухати улюблену музику, також у джипа світяться фари, що робить їзду максимально цікавою, сидіння в цій моделі шкіряне з високою спинкою, дитину можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки.
| МОТОР | КІЛЬ-ТЬ/V/RPM | 4шт / 12V / RPM12000 |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V10AH |
| КІЛЬ-ТЬ | 1 | |
| ГОДИНА НА ЗАРЯДКУ | 8-12г | |
| ЗАРЯДКА | V/mA | 12V/1A |
| ДОПУСНІСТЬ НАГРУДЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 30кг |
| ЗА ВІКОМ | 3-8років | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| КІЛЬ_ТЬ ШВИДКОСТЕЙ | У МАШИНІ | 2 |
| НА ПУЛЬТІ | 3 | |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | КНОПКА | + |
| ШВИДКІСТЬ | км/рік | 3-5км/рік |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРІ ПЕРЕДНІ | + |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ НА КЕРМІ | так / працює від 2-х батарей АА (у комплект не входять) | |
| ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 3-х точкові | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛІСА | EVA | + |
| Корпус | Красувань | + |
| КОРОБКА | КІЛ-ТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ | коричневий | |
| ДОД. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДЧ біля СТОРОНИ | + |
| Амортизатори | задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 115х63х33см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Регулятор гучності, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Звукові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 472 ₴
