
Електромобіль джип Баггі (4 мотори по 45W, 24V7AH-PRO, музика, EVA, пульт 2,4G) Bambi M 5725EBLR-5(24V)Зелений
21 974 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5725EBLR-5(24V)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 5725 - має оригінальний дизайн, виконаний справжнього автомобіля Баггі, дана модель відрізняється підвищеною прохідністю, має повний привід, мотори встановлені на кожному колесі, високий кліренс і великий EVA колеса.
Дитячий електромобіль M 5725 обладнаний комфортним шкіряним сидінням, а також амортизаторами для максимально комфортної їзди, машина забезпечена акумулятором великої ємності, що робить їзду ще тривалішою.
Дитячий електромобіль Bambi оснащений пультом дистанційного керування для катання малюків, крім того дитина може самостійно керувати транспортним засобом використовуючи кермо і педаль газу.
Характеристики мобіля:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Ключ запалювання, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 21 974 ₴








