
-29%
М'яка інтерактивна іграшка Динозавр (3 кольори, англійська музика, повторює) K15002
781 ₴
555 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: K15002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшевий динозавр – це не просто дитяча іграшка, це інтерактивний помічник, який забезпечуватиме дітям не тільки радість від гри, але й стимулюватиме розвиток навичок мови. на дотик матеріалу. М'який динозавр відтворює зарубіжні хіти та оснащений функцією повтору. Скажіть будь-яку фразу милому звірятку і він повторить її видозміненим кумедним голосом.
Розмір іграшки : 28 – 25 см;
Живлення іграшки: батарейки (в комплект не входять).
Упаковка: пакет;
Вікова категорія: 3+
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 122 мм |
- Ціна: 555 ₴





