
-29%
Килимок дитячий "Lovely Animal" (50*80см, звуки тварин, в коробці) 757-12
997 ₴
708 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 757-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний ігровий килимок - це інтерактивна розвиваюча іграшка для активного час проведення дітей, яка дозволить розвинути координацію рухів та просторове орієнтування.
Особливості:
- Підходить для гри як компанії дітей, так і з батьками;
- Текстиль приємний на дотик, що дозволить розвинути тактильне сприйняття;
- Багато функцій, які сприяють розвитку слуху та творчої уяви;
- Ігровий килимок зроблений у приємному дизайні з екологічно чистих матеріалів та є абсолютно безпечним для дітей. Яскраві фарби килимка привернуть увагу кожного малюка і не залишать байдужим.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 289 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 708 ₴





