
М'яка інтерактивна іграшка «Кролик» (сумочка, аксесуари, в коробці) 933-25E
1 787 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 933-25E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна м'яка іграшка «Кролик». Цей чудовий кролик стане чудовим подарунком для дитини, яка давно мріє про домашнього вихованця. Звірятко стрибає вперед, а потім починає ворушити носиком і вушками і дзвінко пищати. Іграшка виконана з м'якого приємного матеріалу. Очі та носик зроблені з якісного та безпечного пластику.
У комплекті:
- сумка-перенесення
- гребінець
- фен
- напувалка
Функції:
- ходить
- махає вушками
- рухає носиком
- пищить
Батарейки 2 шт. типу АА в комплект не входять
Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 1 787 ₴

