
Музичний розвиваючий автобус (2 кольори, цифри, завдання з арифметики, в коробці) 01539/01539A
1 233 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 01539/01539A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус музичний розвиваючий , гарний подарунок Вашому малюку.
У комплекті: цифри, завдання з арифметики.
Рекомендований вік від 3 років.
Упаковка: коробка
Розміри упаковки: 33*13, 8*18, 5см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
- Ціна: 1 233 ₴
