
Музична пожежна машинка Hola Toys (на батарейках, музика, звук, функції, в коробці) E9998
1 408 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: E9998
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична пожежна машинка Hola Toy s - іграшка, від якої неможливо відірватися.
Пожежний автомобіль оснащений усім необхідним для пожежогасіння, а браві пожежники поспішають надати допомогу нужденним.
Функціональна машинка порадує малюка безліччю звукових ефектів та забавною їздою завдяки колесу вільного ходу.
Особливості:
- Виготовлена із міцних та якісних матеріалів.
- Вправно об'їжджає перешкоди;
- 2 режими гучності;
- Підсвічування.
- Вишка регулюється в 3-х положеннях;
- На бічній панелі є три кнопки, при натисканні на які спрацьовує звуковий сигнал, і грає музика;
- Верхня частина, на якій розташовані котушка, вогнегасник, пожежний вентиль та конус, виконує роль сортера;
- При натисканні на чоловічків машинка починає рухатися;
- Обладнана колесом вільного ходу;
Характеристики:
Вік: від 18 місяців
Розмір: 23х16х11см.
Матеріал: міцний пластик
Працює від 3-х батарей АА (не входять в комплект


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Транспорт |
| Функція автоматичного відключення | Так |
- Ціна: 1 408 ₴








