
Музична машинка, що розвиває (автобус, на батарейках, звук, в коробці) 612
1 490 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 612
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний музичний дитячий автобус — іграшка «все в одному» з безліччю практичних занять. Ця симпатична та кольорова музична іграшка оснащена телефонними кнопками, звуковими ефектами дорожнього руху, ручним барабаном, музичними інструментами та безліччю форм, кольорів та інструменти раннього навчання
Толкуй, тягни та грай.

Упаковка: коробка
Розміри в коробці: 31*22*21, 5см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
- Ціна: 1 490 ₴







